exstase

ShqiptareDeutsch (Gjermanisht)English (Anglisht)Español (Spanjisht)Italiano (Italian)Français (Frëngjisht)Русский (Rusisht)العربية (Arab)中国人 (Kinez)

Gjeni goditjen tuaj të preferuar

ZBULONI TANI

Energy Drinks

exstase apple
exstase apple

E njohur dhe e shijshme. Goditje e lëngshme për çdo ditë me një shije të freskët frutash.

exstase tropical
exstase tropical

Aroma intensive e verës. Shijoni diellin me një aromë ekzotike frutash.

exstase kiwi & lemon
exstase kiwi & lemon

E ëmbël dhe e butë me një notë të thartë. Kjo dyshe e gjallë jo vetëm që do t’ju freskojë gjatë verës.

exstase classic
exstase classic

Përzierja speciale me një efekt stimulues. Ju jep një nxitje të energjisë për tërë ditën.

exstase watermelon
exstase watermelon

Pije e ëmbël e etjes. Aromatike dhe me shije frutash – kështu i doni shalqinjtë.

exstase cola
exstase cola

Freskimi perfekt. Provoni shijen tipike ndryshe dhe jo shumë të ëmbël.

exstase zero
exstase zero

Shumë energji. E ulët në kalori. Plot aromë me 0 g yndyrë dhe 0 g sheqer.

Ice Teas

xtea lemon
xtea lemon

E ëmbël dhe e butë me një notë të thartë. Kjo dyshe e gjallë jo vetëm që do t’ju freskojë gjatë verës.

xtea peach
xtea peach

E njohur dhe e shijshme. Goditje e lëngshme për çdo ditë me një shije të freskët frutash.

xtea watermelon
xtea watermelon

Pije e ëmbël e etjes. Aromatike dhe me shije frutash – kështu i doni shalqinjtë.

100%

Freskuese

Shuarësi i përsosur i etjes. Freskuese në mënyrë të pakrahasueshme dhe pije ideale për në mes.

Gjallëruese

Energji që ju zgjon! Bëni vetveten dhe thjesht ndjehuni më të mirë.

E shijshme

Kënaqësi e larmishme. Zbuloni aromë të jashtëzakonshme.

Videos

Ndani exstase me botën!

Ju pëlqen exstase?
Le ta dinë se miqtë tuaj!

facebookinstagram

Shpërndarësit

Germany (Headoffice)

Exstase Großhandel GmbHBeethovenstraße 7
40233 Düsseldorf

Bosnia and Herzegovina

Belamionix d.o.o.Cerik BB
76100 Brčko
Bosnien und Herzegowina

Mauritius

White Wardrobe171 Social Centre
Lane Morc Savannah
Mauritiius

Albania

New Zodiac sh.p.pLagja 4, Bulevardi Kryesor
2001 Durres
Albania

France

Babydelice S.A.S44 Avenue de Rome ZI les Estroublans CS 80203
13746 Vitrolles Cedex
France

Italy

Movimento SRLCorso Europa n. 32-34
20010 Inveruno
Italy

Kuwait

AlSharaf United CompanyHawally AlOthman Street Khaled Malallah Complex Office 13
Kuwait

Ghana

Global Partnership London Ltd1st Floor, 2 Woodberry
Grove, Finchley, London
N12 0DR, United Kingdom

China

Yiwu chaopin Beverage Co., LtdRoom 907, No.1 Chunchao Road, Niansanli Street Yiwu City
China (Zhejiang Province)